بهترین دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی امروزه یکی از دغدغه‌های مهم خانه‌های قوطی کبریتی ما انسانها است. خانه های کوچک زیر ۱۰۰ متری ما گنجایش فضای زیاد و لوازم خانگی پر حجم ما را ندارند و همه اینها با هنر دکوراسیون داخلی و معماری خاص خانه ها می تواند بهبود یابند و بهتر دیده شوند. همه ما انسانها به دنبال زیبایی هستیم و دکوراسیون داخلی و چینش وسایل به ما کمک می‌کند که به تفکیک فضاهای خانه و زیبایی درونی منازل کمک کنیم. دکوراسیون داخلی سعی می کند فضاهای یک خانه را بشناسد؛ نورپردازی را تنظیم کند؛ بخشهای مختلف خانه را از هم تفکیک کند و زیبایی داخلی دکوراسیون را بالا ببرد. دکوراسیون داخلی بخشی از معماری ساختمان است که امروزه تفکیک شده و برای خود یک رشته حساب میشود. بهترین معماران ایران و جهان همیشه سعی می کنند داخل خانه ها و فضاهای عمومی را همانند بیرون آن زیبا سازند و از المان های هنری رشته خود استفاده کنند تا فضا را ارتقا بخشند.

مبل های خانه :

در دکوراسیون داخلی ابتدا باید نقش  مبلمان در دکوراسیون داخلی را مشخص کنیم . چون یکی از مهم ترین فاکتور های دیده شونده در دکور خانه است. رنگ و اندازه و جای آن بسیار مهم است .

 قاب عکس ها و قاب های هنری

قاب ها و تزئینات متصل شونده به دیوار فضا و روح هر خانه ای هستند. هر خانه ای که فاقد تابلو و نقاشی باشد دیوارهای آن بی روح و سرد هستند.

نورپردازی و تاثیر نور و روشنایی

همیشه یادتان باشد ، یک المان زشت با نورپردازی درست و بجا تبدیل به یک عنصر زیبا در دکوراسیون داخلی منزل شما می گردد!

پارتیشن بندی فضا

با استفاده از پارتیشن های کوچک و سبک می توانید فضای بیشتری در خانه ایجاد کنید و از فضاهای مرده و دورافتاده استفاده بهینه تری کنید. اوپن آشپزخانه یکی از این پارتیشن های سنتی تر است که آشپزخانه را از محیط خانه مجزا می کند.

 

رنگ آمیزی دیوارها و سقف

رنگ آمیزی در خانه بسیار مهم است. دیوار های سفید یک دست آرامش بیشتری نسبت به دیوار های خشن قرمز و سیاه دارند . سبز نیز برای دیوارها بسیار مناسب است و آرامش خوبی دارد.

گل و گیاه سبز

استفاده از انواع گل و گیاه و سبزیجات امروزه نقش بزرگی در زنده کردن محیط و دادن زیبایی طبیعی به خانه دارد.

کفپوش زیبا

یک کفپوش زیبا را مجسم کنید که قهوه ای تیره است و چقدر به زیبایی یک خانه کمک می کند!