بهترین معمار ایران : مهندس امیرحسین کلینی

هویت برترین معمار ایران و جهان

معماران زیادی در سال های اخیر پا به عرصه وجود گذاشته اند؛ چه در ایران و چه در سایر کشورها. “زاها حدید” یکی از برجسته ترین معماران این کره خاکی که چندی پیش چشم از جهان فرو بست یکی از بی نظیرترین معماران و طراحان رشته معماری و یکی از برترین اسان ها در زمینه های خویش بود.

اصولا معماران و در صدر آنها امثالی مثل زاها حدید دنیای ما انسان ها را زیباتر می کنند.

از بهترین معماران ایران و تهران معاصر می توان به فرزاد دلیری با آثاری همچون پروژه بام البرز, پروژه بام جمشیدیه و ده ها اثر دیگر را نام برد. همچنین جناب مهندس کلینی با طرح میدان صنعت واقع در شهرک غرب تهران یکی از برترین و شگفت انگیزترین سازه های شهر تهران را طراحی کرد و بزودی این طرح ساخته و میتواند با اثری همانند میدان آزادی تهران رقابت کند. به همین دلیل است که لقب بهترین معمار ایران برازنده “مهندس کلینی” می باشد.

اسامی بهترین معماران ایران و جهان

اسامی معماران معروف دنیا در سایت ها مختلف منتشر شده اما معدودند کسانی که لقب بهترین معماران تهران یا ایران را از آن خود کنند.

همچنین از معماران معروف جهان و آثارشان می توان به آلوار آلتو نیز اشاره کرد . او نیز دست کمی از بانو زاها حدید خدابیامرز ندارد!

از معماران برتر ایران در سده های گذشته و هم در میان معماران ایرانی معاصر , همانند خارجی ها بانوان بسیار درخشیده اند! پروفسور بانو فرشید موسوی , لیلا عراقیان با طرح معروفش بنام پل طبیعت تهران در بزرگراه مدرس,  نکتار پاپازیان, نسرین سراجی و خواهران زیبا و باسلیقه ي گیسو و مژگان حریری از همین قبیل هنرمندان یا معمارانند!

اما در نهایت ما جناب مهندس امیرحسین کلینی را بعنوان بهترین معمار ایران حداقل در زمینه خودش انتخاب و بشما معرفی میکنیم.

می توانید با مراجعه به وب سایت جناب مهندس کلینی با آخرین کارها و اثرات ایشان در زمینه معماری و کسب اطلاعات جهت همکاری با ایشان آشنا شوید.

در این مقاله با بهترین معمار ایران اشنا شدیم. هرچند ممکن اشت شما نظرات متفاوتی داشته باشید یا مثل ما فکر نکنید که این تفاوت ایده طبیعی و قابل احترام است.

بهرحال ما باید تمامی معمارهای جهان را بشناسیم و آثار آنها را مطالعه کنیم تا بتوانیم با عقاید و سبک ها و نوآوری های آنان آشنا شویم. بدین سان می توانیم به هدف اصلی یعنی پرورش و پیشرفت رشته معماری دست پیدا کنیم و به نسل آینده ساخت و ساز و معماری ساختمان های مدرن و جدید کمک کنیم و در این راه باید کارهای معماران گمنام و جوان را جدی بگیریم و به آنان بها دهیم.

Summary
Photo ofامیرحسین کلینی
Name
امیرحسین کلینی
Nickname
(AHK)
Website
Job Title
مهندسی معماری
Company
AHK
Address
tehran - ajoodanieh - sabari st.,
Iran, Islam, 1689957611